İlginç villa tasarımları - İlginç villa tasarımları - İlginç villalar
+2
İlginç villa tasarımları - İlginç villa modelleri

Farklı mimarilerde ve ilginç villa tasarımlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. İlginç villa modelleri deyince hiç görmediğimiz tarzda tasarımlar karşımıza çıkıyor.

Havuzlu villa modelleri
+6
Havuzlu villa modelleri

İki katlı ve tek katlı havuzlu villa modelleri düz çizgilere sahip villa modelleri ve havuz modelleri ile birbirinden farklı villa modelleri sayfamızda.

Villa modelleri örnekleri ve tek katlı villa planları - Villa planları örnekleri - Villa giriş dekorasyonu - Villa iç dekorasyon örnekleri
+5
Villa modelleri örnekleri ve tek katlı villa planları

Villa modelleri örneklerini incelerken tek katlı villa planları, villa planları örnekleri, kat planı örnekleri, villa giriş dekorasyonu ve villa iç dekorasyon örnekleri resimleri de sizlere dekorasyon fikirleri vermesi için sayfamızda.

İki katlı ev planları - 2 katlı ev projeleri
+1
İki katlı ev planları - 2 katlı ev projeleri

İki katlı ev ya da villa projeleri ve planları konusunda araştırma yapıyorsanız onlarca villa planları ve ev projeleri sitemizde sizi bekliyor.

Tek katlı ev projeleri - Tek katlı villa projeleri
+1
Tek katlı ev projeleri - Tek katlı villa projeleri

İster tek katlı ev projeleri arıyor olun istersenizde villa projeleri arıyor olun sayfamızda mutlaka ihtiyacınıza uygun villa modelleri bulabileceksiniz.

Son Yorumlar
 • Villa iç ve dış merdiven tasarımı
  hasan
  bu model için fiyat alabilirmiyim? yer Antalya kaş. teşekkürler
 • Modern ev modelleri
  Şahin Kara
  Modern ev deyince apartman yerine böyle villalarda yaşasak keşke, bizim modern evlerimiz 20 katlı balkonu bile olmayan içinde bir iki ıvır zıvır elektrik kontrol yerleri olan modern hapishanelere benziyor daha çok. Adamlar nasıl villalarda yaşayacaklarını biliyorlar
 • iki katlı villa resimleri
  Tarık
  Resmen kale gibi görünüyor. Bu projeyi yapabilecek mimar varsa benimle iletişime geçmesini çok isterim.
 • Çok farklı site villa modelleri
  Tekin
  Villa iki katlı olur diye düşünüyoruz hep ama Avrupada ki gibi tek katlı villalar da epey popüler oldu
 • İki katlı konteyner modelleri
  Hasan T
  Konteynerlardan ev yapma fikri şu zamanda çok cazip geliyor. Siyah renk yazın daha da sıcak yapabilir. Zira ekstra bir yalıtım yapılmazsa konteynerların yalıtımının o kadar da iyi olmadığını düşünüyorum.
 • Prefabrik evlerin iç görünüm
  Tahir
  Prefabrik evlerin iç yüksekliği 2,50 mt olması lazım ama bu ev sanki özel üretim gibi görünüyor ya da çelik konstrüksiyon olabilir belki
 • Prefabrik villa modeli
  Serkan
  Prefabrik evin dış cephesinin kaplandığı malzemenin ne olduğunu bilen var mı acaba ?
 • Prefabrik villa modeli
  Salih
  Özellikle pandemi ülkemizde yayılmaya başladığında keşke bir prefabrik ev alıp içini olduğu kadar dayayıp döşeyip alsaydım diye ah çekiyorum